Dr.Ahmet UZUN

Posted on
Başlarken Yazan: Ahmet Uzun   Marmara bölgesinin nadide inci şehirlerinden biri olan, doğa zenginliğinin de buna eşlik ettiği ova ve denizin kucaklaştığı, hayran olduğum  BALIKESİR’im de doğdum,büyüdüm.Şehrimin kenar mahallesi Karatepe mevkisinde çocukluk çağımın tamamını ve gençlik yıllarımın ilk yıllarını geçirdim.Bisiklet özlemim işte aşık olunan ilkokul yıllarındaki öğrencinin  aşkı öğretmenlerine olurken benim aşkım  hayalini kurduğum bisikletime oldu.Beş kardeşin en küçüğü olarak şans yüzüme gülse de bisiklet sahibi olma şansım uzun yıllarımı aldı.  
Ulu önder Atatürk’ün spor ile ilgili söylediği sözlerin doğruluğunu bizler uygulayarak görüyoruz.Dinamizm,sağlık,zeka spor ile var oluyor.Sizlerede önerim; kendinizi seviyorsanız spor yapın,sporu bisiklet ile bizlerle yapın.
İnanmasam da bu soruları sorar oldum.Bisikletin her parçasını söküp takarak mutlu yaşadım uzun yollar bana keyif verdi.Mesleğim dahi bu kadar heyecan verip beni uykusuz bırakmadı.   Dinamizmin efsane ile bütünleştiği,teknik ile varolmuş Buğra,Aydın yoldaşımız oluvermiş.Fikirler sanki bir ana evlat doğururcasına dönemlerine benzer arkadaşlık, kader birliği,fikir işçiliği ile yoğrulmuş emek ürünü ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir